איך בוחרים קרוסאובר מתוך ים האפשרויות בשוק?

בשנים האחרונות אנו עדים לפריחתו של שוק הקרוסאוברים המקומי ולמגוון עשיר של דגמים שמגיעים בכל עונה לאולמות התצוגה. אבל איך בוחרים את הקרוסאובר שמתאים במיוחד בעבורכם? בכתבה הבאה סקרנו את כל הפרמטרים שאתם צריכים לבדוק לפני שאתם עושים את הבחירה הנכונה ואת כל הגורמים שאתם צריכים לשים אליהם לב לפני שאתם מבצעים כל רכישה.

צריכת הדלק

צריכת הדלק היא ללא ספק אחד הפרמטרים שחשוב לבדוק לפני שבוחרים קרוסאובר חדש. למרות שבעבר סוג הרכבים הללו היה ידוע בזכות צריכת דלק גבוהה מן הממוצע, כדאי לדעת שכיום ניתן למצוא מגוון של דגמים שבהחלט יחסכו לכם בהוצאות הקבועות. קדג’אר – הקרוסאובר של רנו הוא ללא ספק אחד המובילים בקטגוריה, עם צריכת דלק של כארבעה ליטרים לכל מאה קילומטרים.

רמת הבטיחות

רמת הבטיחות מהווה עוד אלמנט שצריך להשפיע על הבחירה שלכם. למרות שיש מגוון של דגמים חדשים בשוק, כדאי לבדוק אילו מהם מתגאים בבקרת סטייה, במערכות של זיהוי הולכי רגל ובניטור של הנוסעים על דו גלגלי. רק הדגמים הטובים באמת יאפשרו לכם ליהנות ממערכות בטיחות של העידן החדש ורק היצרנים המובילים יציעו לכם את רמת הבטיחות שמגיעה לכם.

מערכת המולטימדיה

כולנו יודעים שמערכת מולטימדיה איכותית היא המפתח לנסיעה מהנה עם הילדים וליכולת שלכם להתרכז בנסיעה באופן קל יותר. לכן, שימו לב לאילו דגמים יש מערכת שמאפשרת לכם לשלוט במערכות האודיו והוידאו ברכב שלכם בקלות ואילו דגמים יהפכו את העניין למשימה של ממש. העדיפו קרוסאוברים אשר מגיעים עם מסך מגע נוח על פני דגמים איכותיים פחות, של היצרנים הפחות מוכרים.

איכות תא המטען

תא מטען מרווח הוא עוד סיבה שגרמה לישראלים רבים לבחור בקרוסאוברים, אך כדאי לדעת שלא כל הדגמים מאפשרים לכם אחסון באותה האיכות. הקרוסאובר של רנו מציע לכם מערכת אחסון מודולרית אשר מאפשרת לכם לשנות את הגודל של תא המטען בכל רגע ולנצל באופן חכם יותר את הרכב החדש שלכם. כך שאל תתפשרו על פחות מתא מטען שמאפשר לכם לקפל את הכיסאות בלחיצת כפתור.

התקציב העומד לרשותכם והמוניטין של כל יצרן

עם שפע הדגמים שהגיעו לארץ אתם בוודאי תשימו לב לתגי המחיר השונים שמגיעים לצד כל דגם. מומלץ שלא להתפתות אחר ההצעה הזולה או היקרה ביותר ולדעת שאפשר לעשות עסקה משתלמת גם במחירים של בין 140 – 160 אלף שקלים. בטווח הזה אתם תמצאו מגוון של כלי רכב עם אחריות של ממש ומוניטין שיאפשר לכם לדעת שאתם לא תבקרו במוסך לעיתים קרובות.

לסיכום, ניתן לראות שחשוב לשים לב למפרט הטכני לפני שמבצעים כל בחירה. אסור לתת לשפע הדגמים שיש בשוק לבלבל אתכם ויותר ממומלץ לבחור בקרוסאובר אשר משלב בין בטיחות גבוהה, תא מטען מרווח וצריכת דלק נמוכה.