איך לבחור רכב ראשון לנהג חדש

גורמים רבים נכנסים להחלטה איזה רכב ראשון לבחור לנהג חדש. אמנם, יש לצעירים רצון לנהוג במכונית שתתאים לסטייל של החבר’ה, אבל כאשר ההורים מחפשים מכונית לבן או לבת, הם מסתכלים על הדברים באופן שונה לחלוטין. הם לוקחים בחשבון עד כמה המכונית בטוחה ועד כמה היא תוכל להגן על הצעיר מפני פציעה במקרה של תאונת דרכים. בנוסף, ההורים גם מעוניינים להבטיח שעלות הרכב תתאים לתקציב המשפחה.

בחירת המכונית המתאימה, בין אם מסיבות כלכליות או כדי להיראות “cool”, היא החלטה חשובה בחיים. לכן, ההחלטה לא צריכה להיעשות כלאחר יד וללא דיון משפחתי בנושא.

על מנת שהנהג הצעיר ידאג באופן אופטימאלי למכונית שלו, על הרכב להיות מבוטח בפוליסה הטובה ביותר האפשרית, מבלי לשבור את חשבון הבנק של המשפחה. במקרה של פגיעה ברכב, עדיף שתוכלו לקבל החזר עבור חלקי חילוף לרכב שנדרשו לתיקון המכונית. בחירה במכונית ראשונה לנהג היא אמנם צעד חשוב, אבל זה לא אומר שהיא צריכה ליצור חודשים של לחץ דם גבוה וכאבי ראש.

מנקודת המבט של ביטוח הרכב יש שני גורמים חשובים שמשפיעים על הפרמיה החודשית והם: גיל הנהג וסוג המכונית. המשתנה הראשון, גיל הנהג, הוא בלתי ניתן לשינוי. הגורם השני, לעומת זאת, תלוי לגמרי בכם, רוכשי המכונית.

יש כל כך הרבה אפשרויות לבחירה, ואחד הדגמים עונה בדיוק על הצרכים שלהם, פשוט עדיין לא גיליתם אותו. המוטיבציה שמניעה את ההחלטה של ההורים היא בדרך כלל פונקציונאלית – פשוט לקנות רכב לנהג הצעיר והחדש. בעוד שעבור הנהג או הנהגת הצעירים והחדשים, זה רק חלק קטן מהסיפור. אמנם, גם הצעירים יודעים שהמכונית החדשה תאפשר להם להגיע מנקודה א’ לנקודה ב’. אבל, הדילמה האמיתית שלהם נוגעת בשאלה איך הם ייראו על ידי החברים כאשר ינהגו ברכב הזה מדי יום ביומו.

החוק הראשון הוא שמכוניות מהירות פלוס נהגים צעירים שווה פרמיה גבוהה. זו המנטרה שצריך להשמיע שוב ושוב באוזני הצעירים בעת שאתם מחפשים את הרכב לנהג החדש שלכם.

יש להימנע בכל מחיר מרכישת מכוניות בעלות מנוע גדול, שחלקן החיצוני מבריק וזוהר, בעיקר כאשר חושבים על תג המחיר החודשי שידרוש הכיסוי הביטוחי של הרכב הזה. לעומת זאת, מכונית קטנה יותר עם מנוע צנוע, היא סוג המכוניות שכדאי לקחת בחשבון כאשר מחפשים רכב שעלות הביטוח שלו יהיה ידידותי ושפוי.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *