ביטוח רכב חובה

בשנים האחרונות עולה יותר ויותר מספר תאוות הדרכים בארץ שלנו. מדינת ישראל היא מהמובילה בעולם בתאונות הדרכים ולכן אין אנו יכולים להרשות לעצמנו  לזלזל בביטוחים לרכב ובטח שלא ביטוח חובה. ביטוח זה מחייב כל נהג בישראל בין אם הוא נהג חדש ובין אם הוא נהג חדש.

התחרות הקיימת בין חברות הביטוח השונות מביאה לכך שישנם פערים גדולים מאוד בין התעריפים של ביטוח החובה בין חברת ביטוח אחת לשנייה. חברות הביטוח ינסו לפתות אתכם במחירים נמוכים ומבצעים אך אל תסתנוורו, עליכם לבדוק לעומק מה הוא הקאצ’ מאחורי המחיר הזול והאם הוא נותן כיסוי מרבי לדברים וכל זאת כדי שלא תמצאו את עצמכם ברגע האמת עומדים חסרי אונים מול חברת הביטוח.

מה באמת חשוב כשרוכשים ביטוח חובה?

חשוב מאוד לבדוק שהביטוח שרכשתם נותן לכם מספק כיסוי, חשוב לבדוק כי השירות יהיה טוב ואם חלילה תצטרכו להפעיל את הביטוח יהיה לכם למי לפנות וכמובן חשוב שתקבלו תעריף שיתאים לכיס שלכם בתנאים הטובים ביותר.

מה תקבלו בפוליסת ביטוח חובה שאין בביטוחים האחרים?

אם הייתם מעורבים בתאונת דרכים ולא משנה אם באשמתכם או לא, ביטוח החובה יכנס את כל העלויות

של הנזקים הפיזיים שנגרמו לכם. ביטוח רכב חובה יכנס את האשפוז אם יהיה צורך בכך, את ימי המחלה, את עלויות הטיפול שניתן לכם כתוצאה מהפגיעה, מכסה פגיעה של מי שהיה אתכם ברכב או של מי שבו פגעתם וכמובן יכול להכניס אתכם להוצאות של עשרות אלפי שקלים אם לא תהיו מכוסים בביטוח חובה.

אל לכם לשחק עם ביטוח החובה מאחר ואם חלילה תהיו מעורבים בתאונה ולא ביטחתם את רכבכם אתם עלולים למצוא את עצמכם במצב מאוד לא נעים לעצמכם מול חברת הביטוח שלא תהיה מוכנה לכסות את הנזקים ואתם אלו שתצטרכו לשאת בנטל התשלום.

בדרך כלל נהג שהוא נהג וותיק אך גם נהג זהיר נהנה מהפריווילגיה לשלם ביטוח חובה בתעריף נמוך יחסית למישהו שהיה מעורב בכמה תביעות ביטוחיות והינו נהג חדש.

מהם הפרמטרים הקובעים?

ישנם מספר פרמטרים שלפיהם ייקבע ביטוח החובה שלכם. הפרמטרים שייקבעו הם: גיל הנהג, נהג חדש או נהג צעיר ייקרו את הפרמיה, נפח המנוע של הרכב (ככל שיהיה גדול יותר תשלמו תעריף יקר יותר), כמות התביעות שהוגשו בשנה האחרונה לחברת הביטוח, סוג הרכב ועוד.

אין סיבה לשלם תעריף יקר אתם צריכים לבחור לעשות ביטוח זה איפה שמתאים לכם מבחינת הכיס שלכם. עשו סקר מחירים בין חברות הביטוח, בקשו מהם לקבל הצעת מחיר, השוו את המחירים ויותר מזה קראו את האותיות הקטנות ובדקו מה גורם להפרש בין חברה אחת לשנייה ואחרי שתבדקו לעומק אין ספק שבסוף תעשו את הבחירה הנכונה ביותר לכם שתיתן לכם ראש שקט כשתנהגו בכבישי הארץ הסואנים.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *