גגון מומלץ לרכב

כשהייתי קטן לא באמת ידעתי מה זה הדברים השחורים האלו שעל הרכב. אמנם ידעתי שהם נועדו כדי להעביר עליהם דברים, אבל לא ידעתי עד כמה מורכבים ועד כמה העולם הזה של גגונים לרכב הוא עולם גדול. לא מדובר רק ב-2 פסים שחורים שעליהם שמים דברים, אלא בהרבה יותר מזה. היום אני יודע.

גגונים לרכבים זהו תחום גדול וישנן מותגים שונים וסוגים שונים של גגונים ולכן חיפוש אחר גגון מתאים יכול להיות מאוד לא פשוט. בחיפוש אחר גגון לרכב נאלצתי לחקור את הנושא לעומק, אז קראתי הרבה באינטרנט ושאלתי אנשים מביני עניין והגעתי בסופו של דבר למסקנות שהשביעו את רצוני. וכך בחרתי לי גגון מומלץ ושווה ביותר.

סקר שוק להכיר את החברות המובילות בתחום

כיום, החברה הטובה והמובילה ביותר בתחום הגגונים לרכב היא חברת Thule. מדובר בחברה בעלת שם מעולה בתחום השינוע והיא מייצרת את הגגונים הטובים ביותר למיטב הבנתי. לגגונים שלהם אין חסרונות, הם עמידים מפני מזג האוויר, הם בנויים בצורה חכמה וטובה, הם מורכבים בצורה יוצאת מן הכלל ויש להם כושר נשיאה של מעל ומעבר ממה שאדם רגיל צריך.

הדגמים השונים של גגונים

חיפשתי גגון לרכב מומלץ ומצאתי כמה גגונים לרכב שהם טובים בפני עצמם אבל רציתי משהו שעולה על כולם ולכן בחרתי בגגון לרכב בדגם Edge. למה? ובכן, יש בו את כל מה שיש בגגונים אחרים + שיפור נוסף שמצאתי ליעיל ביותר. הוא בנוי בצורה נמוכה מאוד ודקה כך שזה נותן 2 יתרונות בולטים שאין ספק שכל ישראלי מצוי ירצה אותם – שקט בנסיעה וחיסכון בדלק. בגלל הצורה שבה הגגון הזה בנוי יש רעשים מינימליים מהגגון שנמצא על הגג. בנוסף לכך, הצורה הזאת יוצרת חיכוך נמוך ככל שאפשר עם האוויר בזמן נסיעה ולכן, למרות שכל גגון לרכב גורם לעליה בצריכת הדלק, ממה ששמתי לב, הסוג הזה, גורם להכי פחות צריכת דלק.

אם אני צריך לתת ציון לגגון הזה, הוא כנראה יהיה 4.5\5 כי לא מצאתי שום חיסרונות בו מלבד המחיר. אבל בשביל דברים טובים שעושים חיים קלים לשנים רבות, ההשקעה משתלמת.