טויוטה – המוסך המועדף

השירות של טויוטה הוא שירות ייחודי ויוצא דופן. החברה פיתחה כמה מודלים שרותיים לנוחות הלקוחות המאפשרים להם חיים הרבה יותר שקטים ובטיחותיים.

שירות המסלול המהיר – טיפול לרכב תוך שעה

מוסך טויוטה מודע ללוח הזמנים הצפוף של לקוחותיו ולכן מציע להם שירות מהיר לנוחותם.

שירות זה מיועד לביצוע טיפול 60.000 ק”מ לרכבים משפחתיים שעלו על הכביש במקסימום לפני ארבע שנים. במסגרת טיפול ייחודי יוענק טיפול מהיר זה תוך פרק זמן של שעה בלבד.

הלקוח יחכה באולם ההמתנה המאובזר והנוח הכולל שירותי אינטרנט ומכונת קפה ויוכל לנהוג ברכב בטיחותי תוך פרק זמן קצר ביותר.

כל עובדי החברה עברו בהצלחה את ההכשרות והסדנאות המקצועיות של טויוטה העולמית כך שכל ההתנהלות היום יומית היא על פי הדרישות המחמירות של הנהלת המותג העולמי. בזכות המיומנות הרבה שלהם הם מסוגלים לבצע את המסלול המהיר לרווחתם של הלקוחות .

הכנה לבדיקת הטסט השנתית

כל בעל רכב האמור לבצע את בדיקת הטסט השנתית מעדיף שהרכב ייבדק במוסך טרם ההגעה למכון הבדיקה כדי לוודא שהכול תקין ברכב. הלקוחות מעוניינים למנוע מצבים שבהם מכון הבדיקה יתריע על תקלה לדוגמה בבלמים ולכן יהיה על הלקוח להגיע למוסך, לפתור את הבעיה ולאחר מכן להגיע שוב למכון הבדיקה.

מוסך טויוטה מאפשר ללקוחות ליהנות מבדיקה מקיפה של עובדי המוסך טרם ההגעה למכון הרישוי הבדיקה המקיפה נעשית ללא עלות לחברי המועדון ולמצטרפים חדשים.

בעל הרכב דואג להעביר למוסך אישור על כך ששילם את האגרה השנתית, את צילום תעודת הזהות שלו ותעודת ביטוח תקפה .

במסגרת בדיקה זו נבדקים הבלמים, ההגה, האורות והבולמים ונקודות נוספות. אם הכול תקין, נציג המוסך נוסע עם הרכב ומעביר את הרכב טסט שנתי .

אך אם התגלו תקלות, עובדי המוסך מיידעים את הלקוח, מתקנים את הליקויים הנדרשים ורק לאחר מכן נוסעים למכון הרישוי והרכב עובר את המבחן השנתי על תקינותו.

טויוטה

מוסך טויוטה מקפיד מאד על בטיחות הנסיעה ולכן מיידע את הלקוח על כל תקלה או בעיה כדי למנוע מצבים מסוכנים על הכביש.