סטרואן C5 החדשה 2012

סיטרואן C5 החדשה 2012 – אולי זוהי אחת המכוניות היפות ביותר מהחדשות המתמצאות כיום על הבמה של שוק המכוניות של 2012, השייכת לאחת המשפחות הטובות ביותר המקסימה ביותר, והיא סיטרואן אשר שלחה את המתחרים שלה דרך C5  החדשה לעולם תחרותי אחר.

המכונית החדשה של סיטרואן מרווחת יותר, גדולה יותר, ויותר אלגנטית משאר המכוניות שבשוק, כמו הרשימה הגדולה של ציוד ואביזרים מיוחדים שנמצאים בתוכה, אם זה לנוחיות הנוסעים, בטיחותם והנאתם. C5 החדשה מגיעה עם חלונות חשמל בחזית ואחוריים, מראות צד הנשלטים חשמלית, CD Player עם כניסות של  “AUX + USB”, מיזוג אוויר אלקטרוניים, sunroof, ויותר אמצעי נוחיות ויוקרה, C5 2012 הינה מסופקת במערכת בלימה חדשה  “ABS” , מערכת אלקטרונית לחלוקת כוח הבלימה “EBD”,  המערכת של בלמי החירום האלקטרונית “EBA”  עם שש כריות אוויר בחזית. מתחת למכסה המנוע של מכונית הסיטרואן החדשה נמצא מנוע דלק שנפחו 1.6 ליטר ממשפחת מנועי ” THP ” המגובה במטען אווירי אלגברי המסייע בשדרוג של כוח סוס עד 155 סוס, שנוצרו לכל היותר ב 6000 סל”ד, עם מומנט של 240 ניוטון מטר “NM”  נקודה של 1,400 סל”ד, ומנוע זה מתחבר עם תיבת הילוכים אוטומטית בעלת שישה יחסים קדמיים.

סיטרואן C5 העיצוב שודרג משמעותית. נוחות ללא תחרות, תא נוסעים איכותי ומרווח, בטיחות גבוהה, סיטרואן C5 מצוידת במתלים הידרופניאומטיים – מתלי נוזל וגז בתרגום חופשי במיוחד – אשר שרשיהם נטועים עוד בסיטרואן DS  המיתולוגית. המתלים בולעים את מפגעי האספלט ומשאירים את תנועת המרכב חלקה ויציבה. הסיטרואן C5 בטח קפצה מדרגה או אפילו שתיים אשר היו פעם שקראו לה מכונית הלוויתן אך כיום אם אתם תפגשו את הדגם החדש שלה תתפלאו מהיופי, האיכות והשדרוג הגדול שעברה מכונית זו. היא נראית כמו מכונית סלון מכובדת יותרמימדיה מרשימים ויתרה מזה הנוחיות של הנוסעים הודות למתלים היחודיים. הכל באיכות גרמנית של ממש.

הביצועים בגרסת ה-2.0 ליטר אינם מבריקים בגלל תיבת ההילוכים האוטומטית המיושנת, בעלת ארבעה יחסי העברה בלבד לכן הגרסה של 1.6 עם תיבת הילוכים ידנית היא המיוחדת והטובה ביותר.

וכדי ליהנות מקנייה של מכונית הסיטרואן החדשה מומלץ מאד לקנות את הדגם היוקרתי ביותר שיהיה מצויד במתלים הידרו- פניאומטיים המשדרגים את איכותה ויעילותה של מכונית מיוחדת זו.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *